Fotoğraf - Kanvas - Taş - Tshirt - Kupa Baskı Hizmetleri

Anılarınızı silinmeden saklamak için birden fazla seçenek sunuyoruz. Sizde hem kendiniz için hem sevdikleriniz için bunlardan birisini seçebilirsiniz.

Farklı Boyutlarda Fotoğraf Baskısı Farklı Boyutlarda
Çekilen fotoğrafların değer kazanması için, fotoğraflara gereken önemi vermek gerekir. Bu durum yaşanılan anın veya sizler için ölümsüzleşen karelerin fiziki olarak ele alınmasını gerektirir. İşte bu yüzden çektiğimiz fotoğrafların baskılarını almalıyız.Farklı ölçülerde farklı kağıt türlerine dijital baskı yapmaktayız.
Sanatsal Kanvas Baskısı Sanatsal
Kanvas (canvas) veya tuale baskı diye de adlandırılan tablolar, 1. sınıf Canvas kumaş üzerine dijital baskı yapılarak üretilir. Baskıda kullanılan kumaş; dijital baskı için üretilmiş kanvas kumaştır. ... Canvas baskı duvar tabloları hareketli, renkli ve çarpıcı duvarlar yaratmak için en ideal ve ekonomik yoldur.
Fark Yaratan Tshirt Baskısı Fark Yaratan
Tüm özel günlerinizde siz tasarlayın biz baskısını yapalım. Birinci sınıf kumaştan kaliteli tshirtler ister sizin ister sevdikleriniz için üretiyoruz.
kişiselleştirilmiş kupa baskısı kişiselleştirilmiş
İstediğiniz arma,logo,isim ve resimleri yüksek ısıya dayanıklı cam ve porselen kupalara basıyoruz.
Farklı Taş Seramik Cam Farklı
Yaşam alanlarınıza fark katacak dekorasyon amaçlı taş, seramik ve camın üzerine istediğiniz görsellerin baskısı yapılır.
Yukarı çık
Stüdyo V web sayfasındasınız.